DOMINYKA VOSYLIŪTĖ

Esu profesionali baleto artistė ir baleto mokytoja. Šokti pradėjau nuo pat mažens, iš pradžių meninė gimnastika, dailusis čiuožimas, pramoginiai šokiai, o tada atradau baletą, kuriame esu jau daugiau nei 16 metų.

Įstojau į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą baleto skyrių 2009 metais. Baigus mokyklą gavau kvietimą dirbti Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame sėkmingai dirbu daugiau nei 5 metus. Tiek šokant mokykloje, tiek dirbant LNOBT teatre teko šokti ir tarptautinėse scenoje, tokiose šalyse, kaip Prancūzija, Ispanija, Kinija, Rusija, Vokietija, Čekija, Lenkija.

Papildomai įgijau pradinio ugdymo pedagogikos išsilavinimą ir nuo 2019 metų sėkmingai dirbu baleto bei šokių mokytoja.
Dėstant baleto pamokas, visada pabrėžiu, jog svarbu yra nuoseklus darbas, elegancija, laikysena, kūno plastika, lankstumas bei muzikalumas.

Kartu su savo mokiniais dalyvaujame įvairiuose konkursuose ir koncertuose, kurie pratina prie profesionalios scenos. Kviečiu prisijungti mažuosius baleto šokėjus į mano pamokas Jums patogioje vietoje ir atvykti į vasaros stovyklą!

Vaidmenys

PASIEKIMAI

Mokantis Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, baleto skyriuje šokau solinius vaidmenis tokiuose spektakliuose, kaip „Pelenė“ (LNOBT scenoje), „Kopelija“, pas de deux iš spektaklio „Don Kichotas“, pas de trois iš spektaklio „Paquita“, šešėlių trio iš spektaklio „Bajaderė” ir daugybę variacijų iš skirtingų spektaklių.

Konkursai:

  • 2015 metais Rygoje dalyvavau baleto konkurse International Baltic Ballet Competition ir užėmiau 7 vietą.

  • 2017 metais Barselonoje dalyvavau baleto konkurse Young American Grand Prix Competition - YAGP ir patekau į finalą, kuriame užėmiau 13 vietą.

Darbas LNOBT

Baigus mokyklą gavau kvietimą dirbti Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame sėkmingai dirbau daugiau nei 5 metus. Dirbant LNOBT šokau kiekviename baleto spektaklyje. Tiek šokant mokykloje, tiek dirbant LNOBT teatre teko šokti ir tarptautinėse scenoje, tokiose šalyse, kaip Prancūzija, Ispanija, Kinija, Rusija, Vokietija, Čekija, Lenkija.

Esu įgijusi pradinio ugdymo pedagogikos išsilavinimą, kuris man padeda dar labiau gilinti žinias, kaip tinkamai dirbti su skirtingais vaikais, įvairiose aplinkose.
Nuo 2019 metų sėkmingai dirbu baleto bei šokių mokytoja.
Dėstant baleto pamokas vaikams, visada pabrėžiu, jog svarbu yra nuoseklus darbas, elegancija, laikysena, kūno plastika, lankstumas bei muzikalumas. Kartu su savo mokiniais dalyvaujame įvairiuose konkursuose ir
koncertuose, kurie pratina prie profesionalios scenos. Kviečiu prisijungti mažuosius baleto šokėjus į mano pamokas Jums patogioje vietoje ir atvykti į vasaros stovyklą!

Mokytojos darbas
Straipsniai spaudoje